Plan gratis consult

Dr. L. Bosch-Driessen

Oogarts BIG: 99041132001

Dr. Bosch-Driessen is sinds 2005 werkzaam als oogarts. Ze volgde haar opleiding tot oogarts aan het Universitair Medisch Centrum Utrecht. Voorafgaand aan haar specialisatie promoveerde zij op het proefschrift Ocular Toxoplasmosis, New insights in diagnosis, clinical features and therapy.

Na haar opleiding werkte ze als fellow cataractchirurgie in het Oogziekenhuis Rotterdam. Vervolgens was ze werkzaam als oogarts in het Meander Medisch Centrum, locatie Baarn, en daarna negen jaar als algemeen oogarts in het Flevoziekenhuis in Almere. Hier deed zij ruime ervaring op binnen de algemene oogheelkunde, met bijzondere aandacht voor medische retina, uveitis en cataractchirurgie. Daarnaast werkte zij als oogarts bij het diagnostisch centrum van Bartiméus.

Van 2016 tot 2026 was dr. Bosch-Driessen verbonden aan Bergman Clinics, waar zij zich verder specialiseerde in de ooglidchirurgie. Ze staat bekend om haar persoonlijke benadering, oog voor detail en zorgvuldige begeleiding van patiënten. Dr. Bosch-Driessen vindt het belangrijk om patiënten goed uit te leggen wat zij van een behandeling kunnen verwachten en neemt de tijd om hen op hun gemak te stellen. Hierdoor voelen patiënten zich tijdens een ingreep vaak rustig en ontspannen, waardoor zij de behandeling met vertrouwen kunnen ondergaan.

Onderwijs

Geneeskunde - Rijks Universiteit Leiden
1985 - 1993
Opleiding tot Oogarts - afdeling Oogheelkunde Universitair Medisch Centrum Utrecht
2001-2005
Phaco-fellowship - Oogziekenhuis Rotterdam
2006

Werkervaring

Waarnemend oogarts - Meander Medisch Centrum & Flevoziekenhuis Almere
2006 - 2008
Oogarts - Flevoziekenhuis Almere
2008 - 2016
Oogarts - Bergman Clinics Ede
2016 - 2017
Oogarts - Diagnostisch Centrum Bartimeus
2017 - 2019
Oogarts - Bergmanclinis Ede
2019 - 2026

Publications

Holland GN, Crespi CM, Ten Dam-Van Loon NH, Charonis AC, Yu F, Bosch-Driessen LH, Rothova A. Analysis of Recurrence Patterns Associated with Toxoplasmic Retinochoroiditis. Am J Ophthalmol.
2008 June; 145: 1007-1013.
Proefschrift “Ocular Toxoplasmosis, New insights in diagnosis, clinical features and therapy”.
Mei 2001

Privaat

Hobby’s: vioolspelen, pianospelen, tuinieren.

Dr. Bosch – Driessen is ook edelsmid, zij heeft in 2021 de opleiding tot meester edelsmid afgerond aan de Academie voor Edelsmeden Zeist.