Dr. P.A. van der Eerden

Ontmoet KNO-arts Dr. P.A. van der Eerden

BIG: BIG: 79051886801

Specialistinformatie

  • Beroep:KNO-arts
  • Specialisatie:Gezicht
  • Vestiging:Amsterdam, Utrecht
Plan je gratis consult

Over dr. P.A. van der Eerden

Dr. Paul van der Eerden is KNO-arts en aangezichtschirurg met ruime ervaring in plastische en reconstructieve aangezichtschirurgie. Bij neuscorrecties richt hij zich niet alleen op het uiterlijk van de neus, maar ook op het behouden of waar mogelijk verbeteren van de neusademhaling.

 

Een neuscorrectie is een complexe operatie, omdat iedere neus anders is opgebouwd. De behandeling is daarom altijd maatwerk en het maximaal haalbare resultaat verschilt per persoon. Samen met de patiënt stelt Dr. Van der Eerden een operatieplan op waarin wensen, verwachtingen en technische mogelijkheden zorgvuldig op elkaar worden afgestemd. Foto’s en fotobewerking van het mogelijke resultaat kunnen hierbij als hulpmiddel worden gebruikt.

 

Dr. Van der Eerden is sinds 2006 werkzaam als KNO-arts en aangezichtschirurg. Hij volgde zijn opleiding aan het LUMC in Leiden en het Erasmus MC in Rotterdam, gevolgd door meerdere fellowships in de aangezichtschirurgie in Nederland, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten. In 2006 behaalde hij het Amerikaanse examen van The American Board of Facial Plastic and Reconstructive Surgery in Washington.

 

In 2013 promoveerde hij op nieuwe chirurgische reconstructietechnieken van de neus na verwijdering van huidkanker. Daarnaast publiceerde hij meerdere wetenschappelijke artikelen over reconstructieve aangezichtschirurgie en is hij cursusleider bij verschillende opleidingen en cursussen binnen de aangezichtschirurgie.

 

Zijn belangrijkste aandachtsgebieden zijn cosmetische neuscorrecties, kincorrecties en oorcorrecties. Daarnaast voert hij reconstructieve operaties uit na huidkanker in het gezicht. Ook voor hersteloperaties na een eerdere neuscorrectie, tumorchirurgie of trauma kunnen patiënten bij Dr. Van der Eerden terecht.

Behandelingen van dr. van der Eerden

Dr. van der Eerden is KNO-arts bij Boerhaave en gespecialiseerd in de volgende behandelingen. Bekijk de behandelingen voor meer informatie over de ingreep.

 

Echte resultaten van dr. van der Eerden

Bekijk de resultaten van patiënten die je voorgingen in onze kliniek. De voor- en nafoto's geven een realistisch beeld van de mogelijkheden van deze behandeling.

Bekijk alle resultaten

Opleiding

  • Geneeskunde

    Leids Universitair Medisch Centrum

    1991 - 1999
  • Opleiding Keel-Neus-Oorheelkunde en Heelkunde van het Hoofd- Halsgebied

    Erasmus MC, Rotterdam

    2001 - 2005
  • Fellowship European Academy of Facial Plastic Surgery

    Gooi-Noord ziekenhuis Blaricum en Queens Medical Centre Nottingham

    2006
  • Examen International Federation of Facial Plastic Surgery Societies

    Washington DC

    2006
  • Klinische observatie stage Facial Plastic and Reconstructive surgery

    Portland, Oregon, USA

    2007

Werkervaring

  • Arts-assistent chirurgie/orthopedie

    Diaconessenhuis, Leiden

    1999 - 2001
  • AGNIO keel-, neus- en oorheelkunde

    Erasmus MC, Rotterdam

    2000 - 2001
  • KNO-arts

    Lange Land ziekenhuis, Zoetermeer

    2006 - heden
  • Werkgroep herziening richtlijn Plaveiselcel Carcinoom van de huid

    Nederlandse Vereniging Dermatologie en Venerologie

    2018
  • Cursusleider: Clinical Facial Anatomy: Dissection & Live injection course. Botox en Fillers

    2016 - heden
  • Cursusleider: Face It: advanced anatomy and reconstructive dermatosurgery course

    ErasmusMC

    2017 - heden
  • KNO-arts

    Boerhaave Kliniek, Amsterdam

    2020 - heden

Plan een gratis consult met een specialist

Elk lichaam is anders. Tijdens een gratis consult neemt een ervaren specialist uitgebreid de tijd om jouw wensen te bespreken. 

Je ontvangt een persoonlijk behandeladvies, duidelijke uitleg over het proces en een transparante kostenindicatie.

 

Ook kun je gemakkelijk vragen stellen aan Bo, onze doktersAIssistent.

AdobeStock_224173718